Za horyzontem – O firmie - Szyjemy, wypożyczamy i montujemy wysłony, horyzonty, kotary i upięcia

Pobierz Macromedia flash aby przegladać stronę

 
Znajdujesz się na » O firmie - Szyjemy, wypożyczamy i montujemy wysłony, horyzonty, kotary i upięcia
Faeton Group


logo serwisu zahoryzontem.pl firmy Faeton Group

 

Na rynku działamy od ponad 30 lat. Budowa scenografii telewizyjnej, teatralnej i reklamowej to nasza pasja, ktora realizujemy z wielkim zaangażowaniem, co doceniają rzesze Partnerów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować na przestrzeni tych lat.

Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie realizacji setek projektów przekłada się na jakość i niezawodność naszych usług. Długoletnie kontakty w branży umożliwiają nam zorganizowanie odpowiedniego zespołu ludzi do każdego projektu. Koncentrujemy się na potrzebach poszczególnych Klientów, dbając o to, aby oferowane przez nas produkty spełniały nie tylko najwyższe normy jakości, ale także były atrakcyjne cenowo.


Specjalność Faeton Group to produkcja, szycie  i wypożyczanie horyzontów, wysłon, kurtyn scenicznych, kotar i upięć.  W wielu produkcjach, teatralnych i filmowych, przygotowaliśmy także dekoracje okienne oraz obicia mebli stylowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie związane z szyciem, wypożyczeniem oraz montażem horyzontów i wysłon w dowolnym kolorze, a w szczególności do nagrań telewizyjnych horyzontów Bluebox, Greenbox, tła w kolorach czarnym, szarym, białym.

Posiadamy własne, przygotowane pod wymiar horyzonty do każdego studia telewizyjnego w Polsce.

Wszystkie materiały użyte do wykonania prac powyższych usług mogą posiadać odpowiednie certyfikaty.powrót | strona główna


Szybki kontakt

e-mail ul.Pasaż Usynowski 7/4, Warszawa
Magazyn/Pracownia: ul Herbsta 4, Warszawa

e-mail: firma@zahoryzontem.pl

telefon
Fitness Sprint

Lata doświadczen pozwolily nam wypracować
świetna opinie o naszej firmie. Nasi klienci
cenia sobie nasze zaangażowanie i profesjonalizm
Opinie

Mapka dojazdu
Mapa
Kliknij, aby powiększyć
stopka
Projektowanie i pozycjonowanie stron